Úvod Pravidla Registrace Prohřešky Fórum Chat

Pravidla shardu

ato pravidla jsou závazná pro každého hráče a jejich porušení je postihováno sbíráním hlav. V případě prohřešku velké závažnosti nebo opakování prohřešků může být trest udělen formou až permanentního banu.

Výše trestu závisí čistě jenom na uvážení trestajícího GM.

 


1) Po celou dobu hraní musíte dodržovat platné zákony České republiky.

2) Po celou dobu hraní musíte dodržovat pravidla slušného chování a pravidla GameParku. Sprostá slova a nadávky nejsou tolerovány. Tento prohřešek bude při opakování řešen krom hlav i vyříznutím jazyka (permanentní mute ve hře)

3) GM je nejvyšší autoritou ve hře a může rozhodnout i jinak, než je ustanoveno pravidly a vyhláškami. Jeho rozhodnutí je konečné, závazné a neoddiskutovatelné.

4) Po celou dobu hraní musíte hrát v rámci Roleplayingu (vyjímku tvoří komunikace s GM a vysvětlování NB aspekty hry(v tomto případě někde stranou od ostatních hráčů)) PLATÍ I PRO TVORBU JMEN

Roleplay -> http://midkemiauo.cz/?id=47&action=Article&presenter=Article

5) Je povolen pouze jeden herní účet na IP adresu. Respektive jeden hráč = jeden herní účet.

6) Jsou zakázány jakékoliv podezřelé manipulace s accounty! Za podezřelé jsou považovány akce půjčování, přehazování, poskytování accountů jiné osobě či akce které vedou k situaci jeden hráč = více účtů.

7) Je zakázáno využívat herní bugy ke svému nebo cizímu prospěchu.

8) Je zakázáno používat rasový teleport jinak než pro řešení záseku v mapě

9) Je zakázáno přehazovat věci mezi postavami na jednom účtu ať už formou položení věci někam, překupování pomocí vendorů nebo za pomoci třetí osoby (v tomto případě postihne stejný trest oba dva) apod.

10) Pod pojmem GM se rozumí členové realizačního týmu ve funkcích kancléř, gamemaster, seer nebo admin. Pokud Vás někdo jakýmkoliv způsobem osloví s tím, že je člen GM týmu, můžete si toto jednoduše ověřit - požádejte ať se vám ukáže ve hře se svojí GM postavou, toto vám žádný GM neodmítne. Jedinečným znakem členů týmu je GM róba, která není hráčům dostupná

11) GM po vás nikdy nebudou chtít heslo k Vašemu účtu. Nedávejte nikomu tyto údaje. Zabráníte tím mnoha nepříjemnostem.

12) Členové RT týmu si vyhrazují právo kdykoliv změnit pravidla tohoto shardu.

13) GM je nejvyšší autorita ve hře, GP a fórum, tzn. že jejich rozhodnutí je konečné a neoddiskutovatelné ! Uvědomte si že to dělají ve svém volném čase a ze svých finančních prostředků.

14) Je povinné během hraní být přihlášen na GamePark Klientu!

15) Je přísně zakázáno řešit na GP Klientu věci bezprostředně týkající se hry (co se deje ve hře, jak se ve hře jmenujete, obchodování na GP) tzv. Ingame - IG - Pravidlo - pod pokutou hlav

16) Je zakázáno používat party chat k nonRP nebo skryté RP mluvě. Vyjímku tvoří dungy, živé questy a arény při turnajích.

17) Je zákazáno používat jinou utilitu k UO než UOAssist / UO Steam a Razor. Využívání jiného programu bude trestáno sběrem 2000 hlav až banem.ga

18) Vzhledem k tomu, že zde hrají i mladistvé osoby se zakazuje na GP řešit jakékoliv nelegální návykové látky a erotická témata.

19) Je zakázáno na GP clienta posílat odkazy na témata obsažená v předchozím pravidle.

20) Neznalost pravidel neomlouvá !!!


Stav serveru: Online
Počet hráčů online:
Copyright 2010 - Midkemia - Ultima Online Free Role Play Shard
Speciální poděkování DarkDavovi za darování těchto stránek
Hlasujte pro náš server na Ultima Online Top 100


Kreatin monohydrát pro objem svalů a sílu