Úvod Pravidla Registrace Prohřešky Fórum Chat

Kněz

brovský kostěný drak vychrlil ledový plamen před bojovníka, který stál před ním. Muž stál v plátové zbroji, skrz hledí přilby byly vidět pouze ledově klidné oči. Bojovník nevzrušeně prošel ohněm před ním, při čemž kolem něj zářila stříbrná aura. Byl to jeden z Paladinů, mužů pořádku a fanatiků světla. Ze zad sundal štít a obrovskou palici vysící u jeho boku si vzal do ruky. To, co kdysi snad bývalo drakem si změřilo svého nepřítele a z očních důlků mu přitom stoupal černý dým. Roztáhl zbytky křídel a výhrůžně natáhl hlavu plnou ostrých zubů směrem k bojovníkovi. Kolem bojovníka zazářila ohnivá aura. Paladin se rozběhl a s palicí nad hlavou mířil k drakovi. Drak se napřímil, ale paladin, i přes těžké brnění co měl na sobě, pro draka byl moc rychlý a palicí mu zlomil zadní nohu. Drak se zakymácel a spadl na zem pokrytou kostmi jeho potravy. Rychle se zvedl, ale držení rovnováhy mu dělalo očividně potíže. Upřel oční důlky na paladina. Ten ho pozoroval s ledovým klidem a palicí připravenou k dalšímu úderu. Rozběhl se, ale drak již čekal co udělá a máchl křídlem. Paladin odlétl na druhý konec kobky, kde narazil do stěny a sesunul se na zem, z rukávu začala vytékat krev. Drak se k němu přiblížil s tím, že dnes nebude mít starost o jídlo. Kolem paladina se rozzářila čistě bílá aura a paladin se postavil. Drak pouze ucukl hlavou, ale paladin se rozběhl směrem k drakovi a jeho palice začala rudě zářit. Než drak stačil překvapením zareagovat, palice udeřila do jeho hlavy s takovou silou, že kůstky v lebce se roztříštili s hlasitým křupnutím. Drakovo tělo se sesunulo bez pohybu na zem...


 

Informace:

Kněží sou jak zdatní bojovníci, tak výborní léčitelé. Někteří z nich své léčitelské umění dovedli dokonce tak daleko, že dokáží vzkřísit své padlé spolubojovníky.

Doporučené skilly:

 • Úderný boj
 • Léčení
 • Rytířství
 • Anatomie / Taktika

Zbroj: Kožené, Pokované, Kroužkové, Řetízkové, Paladin ještě Plátové, a Dračí

Podpovolání:

Klerik

Klerici se více než na boj soustředí na léčení a léčebnou magii, čimž jsou nepostradatelní pro každou dobrodružnou výpravu. Jejich místo je nejčastěji hned za válečníkem, kterého prakticky udržuje naživu. V případě potřeby jsou však schopni se velmi dobře ubránit údernými zbraněmi.

Paladin

Paladinové svou magii zaměřují na zlepšení svých bojových dovedností. Obvykle stojí v první linii, kde svou palicí roznášejí zkázu svým nepřátelům.

Ability:

 • Klerik
  1. Zacel Ránu - Aktivní Vyléčí krvácející ránu
  2. Lepší hojení ran - Pasivní Zlepšuje magické léčení,dosah az 5 polí (podle levelu)
  3. Léčivý vítr - Aktivní Vyvolá magický vánek, který léčí cíl
  4. Lepší léčení - Pasivní Vrací do života padlé dobrodruhy s větší životaschopností, moznost léčit obvazem přes jedno pole, zrychlení léčení o 1/4 vterin
  5. Infuze - Aktivní Klerik obětuje svoje zdraví ve prospěch cíle
  6. Self Ress - Aktivní Božská síla přivede klerika zpět k životu, ale vybere si svoji daň ...
  7. Anděl - Aktivní Promění klerika do podoby anděla

 

 • Paladin
  1. Štít víry - Aktivní Posílí paladinovy ochrany
  2. Rána do štítu - Aktivní Paladin mocně udeří na soupeřův štít
  3. Základní dovednost se zbraněma - Pasivní Dovoluje používat speciální úder se zbraní (concussion Blow blow a mortal strike)
  4. Slepá víra - Pasivní Paladin je imunní vůči oslepení
  5. Pokročilé dovednosti se zbraněma - Pasivní Dovoluje používat speciální úder se zbraní (crushing blow a paralizing blow)
  6. Aura hněvu - Aktivní Paladinova fyzická síla naroste na určitou dobu, ale vyžádá si to určitou cenu 
  7. Inkvizice - Aktivní Zeslabuje auru nepřátel a sám získává odolnost na magii


Stav serveru: Online
Počet hráčů online:
Copyright 2010 - Midkemia - Ultima Online Free Role Play Shard
Speciální poděkování DarkDavovi za darování těchto stránek
Hlasujte pro náš server na Ultima Online Top 100


Sacharidové a proteinové tyčinky pro svaly