Úvod Pravidla Registrace Prohřešky Fórum Chat

Oznámení

známení mají charakter doporučení na chování ve hře. Jejich nedodržení není posuzováno jako zásadní porušení pravidel, ale můžete na něj doplatit. Tím je myšlena například pokuta, smrt způsobená nedorozuměním apod.

 

• Nedoporučuje se Lidem a Trapaslíkům vstupovat do Elvandarských lesů, pod jisto srážkou hlavy z krku.

• Nedoporučuje se vyvolávat ve městech pomocníky z jiných sfér (summy). Pakliže Vás přistihnou stráže, budete platit pokutu. Taktéž Vám pomocník může být bez varování odvolán.


• Nedoporučuje se chodit ve městech v jakékoliv přeměněné podobě (s výjimkou přeměny ve zvěř v Elfím městě). Pakliže Vás uvidí stráž, můžete být bez varování zastřelen, jako potulná zvěř/šelma/monstrum.

• Je zakázáno vykonávat jakoukoliv opakující se činnost (makrování) v bance a jejím okolí. Pakliže Vás uvidí stráž, můžete být podezřelí z mapování prostředí pro přípravu loupeže. Jako takový můžete být buď preventivně uvalen do vazby, vyslýchán, nebo zaplatit pokutu.

• Je (RP) zakázáno (nedoporučuje se) provozovat souboje na území jakéhokoliv města!! Jedná se jak o souboje frakční, tak o vyhlášené duely! Kdokoliv bude bojovat ve městě činí tak na vlastní riziko! Bojem (duelem, frakčním) neporušuje pravidla, ale pakliže ho zahlédnou stráže, okamžitě bude uvržen na vychladnutí do městského žaláře bez jakýchkoliv pardonů! Berte prosím toto nařízení navědomí, žádná městská posádka si nenechá dělat bordel ve vlastním městě. Duely a frakční boje mimo města či na frakčních akcích jsou samozřejmě povoleny.
Pozn.- znova: za boje ve městě je udělován pouze RP trest od městské stráže. Není jistota, že zrovna půjde kolem, ale riziko je slušné. Proto se to NEDOPORUČUJE.

Stav serveru: Online
Počet hráčů online:
Copyright 2010 - Midkemia - Ultima Online Free Role Play Shard
Speciální poděkování DarkDavovi za darování těchto stránek
Hlasujte pro náš server na Ultima Online Top 100


„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich