Úvod Pravidla Registrace Prohřešky Fórum Chat

Tvorba postavy

ři tvorbě Vaší postavy v UO klientovi (nikoli přímo ve hře) nezáleží na vybrané profesi, jménu, ani barvě kůže. To znamená, že ve chvíli, kdy se Vám zobrazí obrázek celé postavy v oblečení, kdy můžete měnit barvu vlasů, oblečení apod. a políčko pro jméno máte v podobně linky nad postavou, tak tento výběr nehraje roli. Zde naťukejte cokoliv chcete. Taktéž když se Vám objeví výběr povolání v podobě kulatých tlačítek, obsahujících i povolání jako "ninja" a "samurai", nehraje tento výběr roli pro hru.

Poté se připojíte přímo do hry, kde následuje již několik výběrů.


 

Výběr rasy je konečný a nelze jej změnit. Kazdá rasa má své vlastní atributy (Síla, Obratnost, Inteligence), které se definují pro každé povolání u každé rasy jinak


Zde vyberete své postavě pohlaví. Taktéž se jedná o konečný výběr.


Zde si vyberete svoji barvu kůže. I zde se jedná o konečný výběr.


Jméno (1) a Příjmení (2) patří vaší herní postavě. Vymyslete je s rozmyslem. Má se jednat o fantasy jméno a přijmení, čili žádné Mr.Kokos, LaserBoy apod. Nepište prosím ani svá civilní jména jako Jaromír Novák atd. Za jméno ani příjmení se taktéž nebere titul (např. Laskavý, Svérázný, Hodný, Hrdý apod.), ani podobné. Pokud nebudete respektovat pravidlo fantasy jména, budete mít hned od začátku potíže se správci hry, kteří dohlíží na RP chování a dodržování pravidel.


Jakmile dokončíte tento výběr, vaši postavu to hodí do rodného města, kde začne váš virtuální život.

Upozornění: Pokud jste se překlikli, nebo špatně vybrali rasu, stačí v průběhu vybírání vypnout hru a opět zapnout. Výběr proběhne znovu od začátku.

Stav serveru: Online
Počet hráčů online:
Copyright 2010 - Midkemia - Ultima Online Free Role Play Shard
Speciální poděkování DarkDavovi za darování těchto stránek
Hlasujte pro náš server na Ultima Online Top 100


„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde